Πρωταγωνίστησε ο Α.Γ. ΣΙΘΩΝ στον 2ο αγώνα του Ballistic Cup

Πρωταγωνίστησε ο Α.Γ. ΣΙΘΩΝ στον 2ο αγώνα του Ballistic CupΔυναμική για άλλη  μια φορά ήταν η παρουσία των αθλητών του Α.Γ.Σ. ΣΙΘΩΝ  στον δεύτερο αγώνα του  Ballistic cup, στις 28.04.2012 στους Αμπελόκηπους της Θεσσαλονίκης.Στην κατηγορία των παμπαίδων, ο Κουσουτζίδης Χρυσόστομος κατέκτησε την 1η θέση ενώ σε απόσταση αναπνοής στη δεύτερη θέση τερμάτισε και ο αδερφός του, Κουσουτζίδης Κωνσταντίνος. Στη γενική κατάταξη της σειράς αγώνων του Ballistic cup την πρώτη θέση διατηρούν (μετά τους πρώτους 2 αγώνες) οι αθλητές του Α.Γ.Σ. ΣΙΘΩΝ Κουσουτζίδης Χρυσόστομος και Σαββίδης Ιερεμίας στους παμπαίδες και στους παίδες αντίστοιχα.

Σύντομα αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του αγώνα.